Šventinis koncertas „ Pavasario žiedai mamytei“

„Mama – pats gražiausias žodis žemėje. Mamytės pati jautriausia širdis. Ji visada pilna meilės…“ šiltą ir saulėtą penktadienį liejosi nuoširdūs priešmokyklinukų ir pradinių klasių mokinių žodžiai pačiam brangiausiam pasaulyje žmogui – mamai.

Renginio metu mokiniai dovanojo nuotaikingas daineles, sušoko pirmuosius valso žingsnelius. Didelio dėmesio sulaukė mokytojų atlikta daina „ Balti žiedai“.

Puiki nuotaika sklandė ir po koncerto, kuomet mamos parodėlėje ieškojo savojo portreto…

„ Te beldžiasi pavasaris į jūsų, mamos, širdis pirmaisiais saulės spinduliais… Te dovanoja jums šventę – kaip rasotą gėlės žiedą – ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną…“

Pradinių klasių mokytoja Svetlana Bolisienė