Tarptautinė šokio diena

Truskavos pagrindinės mokyklos mokiniai  kartu su mokytojais gegužės 2 dieną  paminėjo tarptautinę šokio dieną. Pamokų metu mokytojai priminė, kaip svarbu judėti, ir  kokią įtaką mums turi šokio menas. Kūno kultūros mokytoja bei vyresnių klasių mokiniai vedė bendrą mankštą, mokė liaudies žaidimų ir tradicinių lietuvių liaudies šokių. Ritmiški garsai mokinius  noriai įtraukė į „POUND“ šokio judesius, o šokių dienos akcentu tapo bendras visos mokyklos bendruomenės šokis ,,Flesh mob“. Pagrindinis šokio dienos tikslas buvo atkreipti dėmesį į šokio meną, mėgautis šio meno universalumu, atsipalaiduoti nuo visų aplinkui supančių problemų ir darbų. Svarbiausia išlikti aktyviems įvairiose veiklose. Džiugu, kad visa bendruomenė noriai įsitraukė į šią veiklą, o aplink vyravo teigiamos emocijos, šypsenos  bei  juokas.

Kūno kultūros mokytoja E.Butkevičiūtė