Tikros Kalėdos Kaune!

    Kas yra tikros Kalėdos? Tikriausiai Kalėdos yra mažos svajonės išsipildymas. O apie ką mes svajojame? Mums, mokyklos pradinukams ir priešmokyklinukams, labiausiai norisi kelionių. Kalėdinis laikotarpis puiki proga pasisemti įspūdžių, visokių, visokiausių! Ar mums pavyko? TAIP!!! Ir su kaupu. Ir kamerinių-Kauno kameriniame teatre, stebint nuostabų spektaklį ,,Šaltoji širdis“, ir susitikime su šmaikštuoliu Kalėdų seneliu, ir prie gražuolės Kauno eglės esančiame kalėdiniame miestelyje, ir šėlimo pramogų centre. Įspūdžių pakankamai ir akelėms, ir širdelei.  
 GERŲ, ŠILTŲ, RAMIŲ KALĖDŲ ir dar daugiau įspūdžių visiems, visiems!!!

                                                                                                                                         Mokyt. D. Ivanauskienė

                                

Priešmokyklinukų ir pradinukų Kalėdos Kaune