Tolerancijos dienos paminėjimas 2020

Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai  paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos simbolis – dėlionė. Todėl priešmokyklinės klasės bei 1-4 klasių mokiniai įrodė, kad gali būti kūrybingi  dėliodami dėliones, kurios buvo sudarytos iš skirtingų gabalėlių, o jas sujungus – gavome vientisą kompoziciją. Kaip ir  visuomenę, kurią  sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, išsilavinimą, pomėgius. Akcijos metu dar kartą prisiminėme, kas yra tolerancija, aptarėme jos pavyzdžius artimoje aplinkoje, klasės gyvenime.

                           Šios akcijos dėka tikimės, kad būsime vienas kitam pakantesni, supratingesni, geresni.

                                                                                      Socialinė pedagogė R.Steponavičienė