Tolerancijos dienos paminėjimas

2017 m. lapkričio 16 dieną mūsų mokykloje, kaip ir daugelyje Lietuvos miestų bei miestelių, buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Dar 1995 m. UNESCO organizacija paskelbė lapkričio 16- ją Tarptautine tolerancijos diena, kuri minima demokratiškose pasaulio valstybėse.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – rankos. Mokiniai kūrė, piešė ir pristatė plakatus. Idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

Psichologė, klasių vadovai su mokiniais aptarė kas yra tolerancija, tolerancijos pavyzdžius artimiausioje aplinkoje, klasės gyvenime.

Socialinė pedagogė Ramunė Steponavičienė