Triukšmo supratimo diena

Kasdien mus supa daugybė garsų – vieni iš jų malonūs, kiti erzina. Triukšmas tapo nuolatiniu mūsų gyvenimo palydovu, stipriai kenkiančiu sveikatai: dėl triukšmo pažeidžiama klausa, sunku susikalbėti, sutrinka miegas bei fiziologinės funkcijos. Triukšmas neigiamai veikia mokslo ir kitus žmonių laimėjimus, atsiranda socialiniai ir žmonių elgsenos pakitimai (dirglumas, agresyvumas).

Kiekvienais metais paskutinįjį balandžio mėnesio trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į aktualią triukšmo problemą ir skatinti tylesnių namų, tylesnių mokyklų bei tylesnės poilsio aplinkos kūrimą.

Mūsų mokyklos bendruomenė taip pat prisijungė prie šios akcijos. Balandžio 27 dieną pertraukų metu mokiniai piešė „Tylą“, žaidė žaidimus tyloje, o vėliau šią dieną paminėjo tylos minute.

Tad, mokykimės išgirsti tylą..

no images were found