VALENTINADIENIS

Nors Valentino diena jau praėjo, tačiau Truskavos mokyklos mokinių taryba pakvietė Miegėnų ir Žibartonių pagrindinių mokyklų atstovus į bendrą renginį ,,Valentinadienis“.  Renginį vedusios mokinių tarybos narės Deimantė ir Julide išradingai supažindino su įvairių šalių Meilės dienos papročiais, net pasinaudojo astrologų pranašystėmis apie kiekvieną zodiako ženklą.  Mokiniai paruošė prisistatymą  – dainą, dalyvavo protų mūšyje, kuriame klausimai buvo susieti su istorijos faktais apie Valentino dieną, apie lietuviškus  pagoniškus papročius, apie kino filmus…   Įdomius  protmūšio  klausimus paruošė   MT narės Ignė  ir Kesmina. Į žaidimus sumaniai vaikinų ir merginų poras įtraukė Karolina ir Eglė: merginoms teko kalti vinis, vaikinams – pjaustyti svogūnus, užrištomis akimis piešti savo partneres… Meilės dienos foto sesija vyko pirmame mokyklos aukšte, prie puikiai atrodančio stendo. Čia  pasidarbavo Kamilė, Kornelija, Akvilė. Su muzikos   subtilybėmis puikiai susidorojo vienintelis mokinių taryboje esantis vaikinas Tomas.

Dėkojame Miegėnų ir Žibartonių mokyklų mokiniams ir jų vadovėms Daivai ir Valdonei už šaunų mokyklų bendradarbiavimą, Truskavos mokyklos pradinių klasių ir muzikos mokytojai Svietai Bolisienei  už paruoštą  prisistatymo dainą, klasių vadovams už pagalbą ir budėjimą diskotekos metu ir visiems mokiniams, dalyvavusiems  ir prisidėjusiems prie mūsų renginio.

MT koordinatorė Lina

Akimirkos iš renginio