Valentino dienos renginys

Vasario 11 dieną Truskavos mokykla sulaukė svečių – Šėtos gimnazijos mokinių  su mokinių tarybos koordinatore Gintare. Mūsų mokinių tarybos nariai pasitiko svečius  ir, nieko nelaukdami, paskirstė juos komandomis –  prilipindami įvairių formų širdeles. Renginio scenarijų rašė Deimantė, šauniai jį ir pravedė, padedama Martyno. Paminint Valentino dieną vyko protų mūšis, kurį organizavo  MT narės Kesmina, Ignė, Greta. Visiems buvo smagu pajudėti, kai komandos, gavusios mokyklos planus, bėgo   ieškoti skirtingų spalvų širdelių, o jas   atradę dėliojo žodžius. Už šią šventės dalį buvo atsakingos septintokės Gabija, Kamilė ir Gintarė. Išradingos MT narės Karolina K. ir Eglė pakvietė komandos narius pažaisti žaidimų.  Laukiamiausia  dalis, žinoma, buvo diskoteka.
Dėkojame Šėtos gimnazijos mokiniams ir  Gintarei Boreišienei  už bendradarbiavimą ir tikimės, kad mūsų mokyklos susitiks dar ne kartą.

MT koordinatorė Lina

no images were found