Vasario 16-osios paminėjimas


Net ir siaučiant pandemijai bei mokymo procesui vykstant iš namų, Truskavos pagrindinės mokyklos bendruomenė originaliai paminėjo Vasario 16-ąją. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo socialinėje gerumo akcijoje ,,Širdelė Lietuvai’’. Kiekvienas iškirpo 3 širdeles, priklijavo jas ant savo namų langų, nufotografavo ir siuntė savo mokytojai. Tokiu būdu mokiniai prisidėjo ne tik prie minėjimo mokykloje, bet kartu šventiškai papuošė ir savo namus. Tuo tarpu vyresnieji surengė žygį, kurio metu nukeliavo lygiai 1030 žingsnius ir ant sniego užrašius 103 , įsmeigė toje vietoje rankų darbo trispalvę. Na, o 10 klasės mokiniai užrašė savo mintis apie mums visiems brangią šventę bei pasidalino, kodėl džiaugiasi gyvendami šių dienų Lietuvoje.

Istorijos mokytojas Dainius Drumžlys