Viktorina „Pažinkime eurą“

Sausio 1 –ąją Lietuva įsivedė eurą. Jau visas mėnuo, kaip mes džiaugiamės savo naująja valiuta. Išmokome pažinti eurus, apsipratome su produktų, paslaugų kainomis.

Vasario 4 d. mūsų mokykloje vyko viktorina, skirta 5 -10 klasių mokiniams „Pažinkime eurą“. Šios viktorinos tikslas – pasidalinti savo žiniomis apie eurą ir Europos sąjungą bei euro zonos šalis tarp skirtingo amžiaus grupių mokinių. Mokiniai pasidalino komandomis, susikūrė emblemas, pavadinimą, bei jį atitinkantį šūkį. Komandų kapitonai ir nariai aktyviai atsakinėjo, pildė vieni kitų pasisakymus. Tarp palaikymo komandos narių taip pat vyko arši kova, liejosi emocijos. Renginio metu net ir stebėtojai praturtino savo žinias apie eurą.

Akimirkos iš viktorinos „Pažinkime eurą“