Žemės diena

Žemele, motinėle,
Kas aš būčiau be tavo žolelės?
Be melodijos margo paukštelio
Be tavęs ir manęs nebebūtų.
Į tave pasėjome grūdą:
Gėrio, meilės, vilties ir tiesos…

   Kovo 20 dieną Truskavos mokinių taryba pakvietė  mokinius, mokytojus paminėti tarptautinę Žemės dieną, pavasario lygiadienį. Buvo iškelta Žemės vėliava, MT narės Ignė, Paulina, Deimantė ir Kesmina  priminė apie trapią gamtos pusiausvyrą,   kad   Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

     Žemės dienos proga   pirmasis mokyklos aukštas pražydo pavasarinėmis puokštėmis – čia savo kūrybiškumą, sumanumą parodė priešmokyklinės grupės,  1 – 10 klasių mokiniai ir klasių vadovai.  Ačiū visiems!

                                                                           MT koordinatorė Lina

no images were found