Žemės diena

Kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.
Mokyklos Mokinių Tarybos nariai pasiūlė Žemės dieną paminėti rašant pasižadėjimus, linkėjimus mūsų Žemei. Penktadienį nuo pat ryto mokyklos pirmame aukšte šurmuliavo mokiniai, jų mokytojai, rašantys savo mintis Žemei. Štai keletas jų:
Neterškime oro ir jūros melsvos, te Lietuva  – Gimtinė – švarumu alsuos… Ketvirtokai
Sodinsiu gėles, kad pasaulis būtų gražesnis. Derya
Dėkoju už derlingą dirvą, už vandenį,kurį mums duodi, už Žemės trauką, kurios dėka mes galim stovėti ant Žemės… Raštvedė Rimantė
Pasižadu, kad nebeteršiu gamtos ir stengsiuosi rūšiuoti šiukšles. Karolina
Aš pasižadu nelaužyti šakų… Tomas
Taigi, švęsdami Pasaulinę Žemės dieną kiekvienas turime galvoti apie tai, kokiu konkrečiu darbu galime prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo, ir tai privalome atlikti kiekvienas!

MT koordinatorė mok. Lina

Akimirkas iš Žemės dienos minėjimo rasite čia