Zipio valandėlės

JIS IR ŽIEMĄ ATŠOKUOJA.
Į MOKYKLĄ PAS VAIKUS
PAS MAŽUOSIUS ZIPIUKUS….

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO KLASĖS VAIKAI 2016/2016 M.M.DALYVAVO TARPTAUTINĖJE VAIKŲ SOCIALINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMO PROGRAMOJE „ZIPIO DRAUGAI“. VAIKAI  MOKĖSI ĮVEIKTI SUNKUMUS IR STRESĄ, PADĖTI KITIEMS, IŠKLAUSYTI, SUSIDRAUGAUTI IR IŠSAUGOTI DRAUGYSTĘ, SPRĘSTI KONFLIKTUS, LENGVIAU IŠGYVENTI PASIKEITIMUS, NETEKTĮ IR NETGI MIRTĮ. APSILANKĖME TRUSKAVOS KAPINĖSE.                                                                                                  GEGUŽĖS 5 D. VYKO PASKUTINĖ PAMOKĖLĖ „ŠVĘSKIME KARTU“. DALYVAVO MAMYTĖS, DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS, KURIS VAIKAMS  ĮTEIKĖ „ZIPIO DRAUGAI“ DIPLOMĖLIUS. ŠVENTĖ BAIGĖSI VAIŠĖMIS.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė J.Stašauskienė